Opakowanie z białym tłem

Opakowania z białym tłem to opakowanie z białą perłową wkładką w środku. Przód opakowania wykonany jest z transparentnej folii wysokiej jakości, przez którą widać całą zawartość, natomiast tył stanowi tło. Takie opakowanie może być połączone z euro zawieszką, co pozwoli w efektowny sposób zaprezentować produkt po zawieszeniu czy na sklepowej półce.  Opakowanie tego typu może posiadać opcję otwierania i zamykania na dole przy pomocy klapki z wytrzymałym klejem. W przypadku takiej formy zamknięcia klienci nie muszą obawiać się wypadnięcia towaru po zawieszeniu, ponieważ stosowane antystatyczne taśmy z klejem są bardzo trwałe. Białe perłowe wzmocnienie w roli tła podkreśla zawartość opakowania i w prosty sposób prezentuje produkt. Możemy wykonać foliowe torebki z białym tłem o różnej szerokości i wysokości, dzięki czemu każdy klient może znaleźć u nas odpowiednie opakowanie dla swojego produktu.

Zastosowanie foliowych opakowań z tłem

Foliowe opakowania z białym tłem to jedne z najbardziej efektywnych sposobów prezentacji towarów. W przeciwieństwie do opakowań foliowych z kolorowym nadrukiem są stonowane i jednolite, dlatego, jeżeli zależy Ci na wyeksponowaniu tylko i wyłącznie prezentowanego towaru, foliowe opakowania z białym tłem będą dla Ciebie idealne. Nasze opakowania wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dlatego klienci nie muszą martwić się, że towar w trakcie transportu czy ekspozycji w sklepie ulegnie zniszczeniu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz dokonamy wyceny opakowań foliowych z tłem.