Opakowania do zgrzewania

Oferujemy foliowe opakowania do zgrzewania wykonywane z różnych rodzajów folii w kilku wariantach grubości. Opakowanie zgrzewane jest z dwóch stron po bokach. Na dole złożone jest na pół, dzięki czemu podstawa jest bardzo wytrzymała. Klient otrzymuje opakowanie, które jest zamknięte z trzech stron. Po umieszczeniu w środku produktu opakowanie jest zamykane przy pomocy zgrzewarki czy etykiety przylepnej lub papierowej. Opakowania zgrzewane z folii sprawdzają się do pakowania takich produktów jak np. batony, sztućce czy zabawki dla dzieci. Sprawdzają się w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym i metalurgicznym do pakowania wszelkich niewielkich oraz średnich detali. Na życzenie klienta możemy wykonać woreczki foliowe, które będą zamykana za pomocą etykiety podobnie jak w przypadku opakowań foliowych z klapka.

Zgrzewanie folii

Zgrzewanie folii to nic innego jak traktowanie jej wysoką temperaturą. Podczas tego zabiegu krawędzie folii stapiają się, tworząc tym samym trwałe połączenie. Tego typu pojemniki są wytrzymałe, trwałe, nie przepuszczają powietrza oraz nadmiaru wody. W technice łączenia zgrzewaniem nie wykorzystuje się klejów i podobnych preparatów, które mogłyby pod wpływem działania czynników zewnętrznych puścić łączenie. W naszym zakładzie produkcyjnym zgrzewamy foliowe opakowania na wymiar podany przez klienta. Dysponujemy nowoczesną technologią zgrzewania folii, dzięki czemu nasze opakowania zgrzewane są solidne i wytrzymałe. Po zgrzewaniu folii dokładnie sprawdzamy, czy wszystkie zgrzewy są szczelne. Przykładamy dużą wagę do kontroli jakości wykonywanych opakowań zgrzewanych, dzięki czemu możemy zagwarantować klientom najwyższą jakość w przystępnej cenie.

Zalety opakowań i worków foliowych do zgrzewania

Stosowanie opakowań i worków foliowych do zgrzewania niesie za sobą wiele korzyści. To przede wszystkim możliwość swobodnego umieszczenia różnego rodzaju przedmiotów w opakowaniu. Przechowywanie w zgrzewanych woreczkach zabezpiecza towar przed działaniem wilgoci czy wysypaniem produktu. Przetrzymywanie tego typu opakowań foliowych nie zabiera dużo miejsca i jest bardzo wygodne. Jest to bardzo dobre rozwiązanie zarówno w przypadku masowej produkcji, jak i u klientów prowadzących mniejsze przedsiębiorstwa. Koszty zakupu podstawowej zgrzewarki nie są bardzo wysokie, dlatego zaklejenie plastikowych woreczków do zgrzewania z umieszczonym w środku produktem nie niesie za sobą dużych nakładów inwestycyjnych.

Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do skorzystania z naszej oferty. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania o zgrzewanie folii, grubość czy typ bądź potrzebują Państwo pomocy w wyborze optymalnego opakowania do zgrzewania dla danego produktu, jesteśmy do dyspozycji. Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą i przygotują spersonalizowaną ofertę współpracy.