Opakowania do zgrzewania

Oferujemy opakowania foliowe do zgrzewania wykonywane z różnych rodzajów folii o zróżnicowanej grubości. Opakowanie zgrzewane jest z dwóch stron po bokach. Na dole złożone jest na pół, dzięki czemu podstawa jest bardzo wytrzymała. Klient otrzymuje opakowanie, które jest zamknięte z trzech stron. Po umieszczeniu w środku produktu opakowanie jest zamykane przy pomocy zgrzewarki czy etykiety przylepnej lub papierowej. Opakowania zgrzewane z folii sprawdzają się do pakowania takich produktów, jak np. batony, sztućce czy zabawki dla dzieci.

Zgrzewanie folii

Zgrzewamy opakowania na wymiar podany przez klienta. Dysponujemy nowoczesną technologią zgrzewania folii, dzięki czemu nasze opakowania zgrzewane są solidne i wytrzymałe. Po zgrzewaniu folii dokładnie sprawdzamy, czy wszystkie zgrzewy są szczelne. Przykładamy dużą wagę do kontroli jakości wykonywanych opakowań zgrzewanych, dzięki czemu możemy zagwarantować klientom najwyższą jakość w przystępnej cenie.

Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do skorzystania z naszej oferty. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania o zgrzewanie folii, grubość czy typ bądź potrzebują Państwo pomocy w wyborze optymalnego opakowania do zgrzewania dla danego produktu, jesteśmy do dyspozycji. Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą i przygotują spersonalizowaną ofertę współpracy.