Opakowanie z dnem

Wykonujemy opakowania z dnem, inaczej nazywane z fałdą denną u dołu. Stosujemy w tym celu atestowane europejskie folie, które można z powodzeniem wykorzystywać w przemyśle spożywczym czy kosmetycznym. Tego typu torebkę foliową produkujemy jako zamiennik opakowań z dnem kopertowym i zakładkami bocznymi. Torebkę na opakowanie z dnem wykonujemy z wysokiej jakości folii CPP. Ma ona bardzo dobre właściwości zgrzewalne oraz charakteryzuje się wysoką przeźroczystością, dlatego pakowany w opakowania foliowe z dnem towar jest dobrze widoczny. Folia tego typu jest bardzo wytrzymała i elastyczna jednocześnie, dlatego jest to jedno z najchętniej wybieranych opakowań foliowych do różnych produktów.

Dlaczego wybrać foliową torebkę z dnem?

Oferowane przez nas foliowe torebki z dnem posiadają dno, dzięki któremu możliwe jest ustawienie towaru na sklepowej półce czy w innym miejscu. Jest to zdecydowana przewaga nad standardowymi płaskimi opakowaniami do zgrzewania. Tego typu foliowe torebki prezentują się estetycznie i stabilnie, dzięki czemu mogą jeszcze lepiej wyeksponować towar. Prezentowane opakowanie wykonane jest z folii Cast. Jej produkcja odbywa się poprzez zagięcie dołu do środka opakowania oraz zgrzania boków. Dzięki temu uzyskujemy podstawę (dno) o szerokości nawet 8 cm. Tak szerokie dno pozwala utrzymać torebkę w pionie bez potrzeby stosowania dodatkowych tekturowych wkładek. Są stabilne, wytrzymałe, transparentne i w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Zastosowanie foliowych torebek z dnem

Foliowe torebki z dnem stosuje się głównie do pakowania ryżu, ziaren, słodyczy, przypraw, skrzynek, gier planszowych itp. Z powodzeniem można je ustawić na sklepowej półce, ponieważ worek jest bardzo wytrzymały, szczelny i stabilny. Zapraszamy!