Torebki z klapką zamykaną z klejem

Oferujemy wysokiej jakości torebki z klapką zamykaną z klejem z foli PP, CPP, LDPE w różnych grubościach. Klapka zamykana z klejem jest dodatkowym elementem o wysokości 3-4 cm, na którym umieszczamy dwustronny pasek z klejem z warstwą ochronną. Rozwiązanie to pozwala na zamykanie opakowania bez używania zgrzewarki. Torebki z klapką zamykaną stanowią eleganckie opakowanie foliowe, które można wykorzystać do wielu różnych produktów. Sprawdzają się m.in. do pakowania ubrań, zabawek, gazet i nie tylko. Dzięki swojej funkcjonalności torebki foliowe z klejem dają możliwość estetycznego i trwałego opakowania produktu, jednocześnie nie generując wysokich kosztów jego zabezpieczenia. 

Rodzaje pasków z klejem wykorzystywanych w torebkach z klapką zamykaną

W produkcji torebek z klapką zamykaną wykorzystujemy 4 rodzaje pasków z klejem:

– pasek antystatyczny taśma „Anti-Static” 4 mm,

– pasek “biały” z większą ilością kleju 8 mm,

– pasek przedłużony z łatwiejszym odrywaniem antystatyczny,

– pasek z klejem permanentnym, który po zamknięciu i upływie kilku godzin zamyka szczelnie opakowanie i nie da się go odkleić bez rozrywania całego worka.

Dzięki temu oferowane torebki z klapką mogą być wykorzystywane w wielu branżach i zastosowania. 

Torebki z klejem – estetyka i wygoda użytkowania

Torebki z klapką zamykaną są bardzo wygodne w użytkowaniu. Produkty pakuje się w nie szybciej niż np. w opakowania do zgrzewania. Zaletą torebek z klapką zamykaną jest również atrakcyjna cena, która ustalana jest indywidualnie, w zależności od wymagań klienta, rodzaju paska klejącego i ilości zamówionych opakowań. Torebki foliowe z klejem produkujemy na indywidualne zamówienie, co pozwala dopasować rozmiar to torebki do konkretnych wymogów.

Torebki z klapką – Warszawa 

Jeśli interesują Państwa torebki z klapką i klejem zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na pytania i przygotują ofertę dopasowana do Państwa potrzeb. Torebki z klejem projektujemy i wytwarzamy w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Warszawa i dostarczamy do odbiorców na terenie całego kraju. Jesteśmy przekonani, iż oferowane torebki z klapką i torebki z klejem spełnią Państwa oczekiwania pod względem łatwości pakowania i stopnia zabezpieczenia produktu.