Opakowanie z przegródkami

Wykonujemy opakowania dzielone z przegródkami, które umożliwiają rozdzielenie przechowywanych przedmiotów na trzy komory. W cyklu produkcyjnym możemy wykonać na opakowaniu  dodatkowy zgrzew dzielący opakowanie na kieszonki. Jednocześnie jesteśmy w stanie zgrzać opakowanie tak, aby otrzymać maksymalnie 3 kieszenie. Szerokość jednej z nich to 7 cm, a maksymalna szerokość to 15 cm. Z doświadczenia naszych klientów wiemy, że przegródki tej wielkości mogą znaleźć zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu.

Przykłady zastosowań opakowań dzielonych

Opakowanie dzielone to dobra opcja, dla produktów, składających się z paru elementów lub np. na zestawy promocyjne zawierające kilka produktów (kosmetyków, słodyczy itp.). Zamiast kupować trzy pojedyncze opakowania zaklejane lub woreczki z nadrukiem, można wybrać jeden produkt z dzielonymi kieszeniami. Kieszenie zapobiegają wymieszaniu, przemieszczeniu się zawartości podczas transportu czy magazynowania. Istnieje możliwość zrobienia worków dzielonych z klapką z klejem, co znacznie zwiększy wydajność procesu pakowania.

Z jakich materiałów wykonujemy opakowania z przegródkami?

Opakowania z przegródkami wykonujemy z tworzyw sztucznych takich jak:

  • BOPP,
  • CPP,
  • LDPE.

BOPP to jedna z najczęściej używanych folii w przemyśle. Opakowania z przegródkami z BOPP charakteryzują się doskonałymi właściwościami, posiadają szeroki zakres temperatur zgrzewania oraz doskonałe właściwości optyczne. Oznacza to, że folia może być przeźroczysta i bardzo dobrze eksponować produkt.

Opakowania foliowe z CPP również charakteryzują się wysoką przeźroczystością, a sama folia ma bardzo korzystne parametry zgrzewu. Jest elastyczne i pakuje się w nie towary na szybko pakujących maszynach.

Folie LDPE to polietylen o małej gęstości, który został po raz pierwszy wyprodukowany niemal sto lat temu. Jest dość gruby, co przekłada się na wytrzymałość towaru. Oprócz opakowań foliowych z przegródkami wykonuje się z nich często siatki i reklamówki.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Z chęcią odpowiemy na wszelkie zapytania ofertowe dotyczące opakowań z przegródkami i doradzimy w wyborze najlepszych rozwiązań.