Opakowania na winyle

Historia płyt winylowych sięga początków XIX wieku i nie ma nic dziwnego w tym, że zdobyły szerokie grono sympatyków. O tak  ponadczasowe przedmioty należy dbać z najwyższą dokładnością. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy wytrzymałe, solidne i wysokiej jakości opakowania na winyle. Wykonujemy opakowania na płyty winylowe 7 cali i 12 cali z różnych materiałów w zależności od potrzeb. W tym celu wykorzystujemy podobnie jak w przypadku opakowań dzielonych z przegródkami folię CPP i LDPE. Jesteśmy w stanie dostarczyć także worki z folii celofanowej z zamknięciem na klej przeznaczone do celów handlowych oraz kolekcjonerskich. Znaleźć u nas można:

  • opakowania na płyty winylowe 7 cali,
  • opakowania na płyty winylowe 12 cali.

Wytrzymałe okładki foliowe na płyty winylowe

Wytrzymałe okładki foliowe na płyty winylowe produkowane w naszym zakładzie wykonane są z grubej folii, co gwarantuje ich niepodważalną jakość i wytrzymałość. Nakładane są przede wszystkim na kartonowe opakowanie płyt winylowych, a dzięki temu, że są transparentne, zawartość opakowania jest dobrze widoczna. Sprawia to, że znajdują szerokie zastosowanie w sklepach sprzedających płyty winylowe. Nie tylko chronią produkt przed uszkodzeniem oraz niepotrzebnym otwieraniem, ale również prezentują się estetycznie i nie utrudniają zidentyfikowania wykonawcy, tytułu albumu czy grafiki na opakowaniu.

Możemy dostarczyć bardzo duże ilości okładek foliowych na winyle w konkurencyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zadawania pytań ofertowych dotyczących naszych opakowań z folii.