Torebki z euro zawieszką

Oferujemy torebki z euro zawieszką wykonywane z folii BOPP celofanowej 30/40 mikronów lub CPP 40-70 mik oraz torebki z dziurką (fi4, fi5). Istnieje możliwość usztywnienia torebki grubszym materiałem w kolorze, dzięki czemu eurozawieszka zyskuje na trwałości i atrakcyjności. Takie wzmocnienie ma grubość ok. 110 mikronów. Aby zwiększyć wytrzymałość, opakowanie w części zawieszki usztywniamy folią perłową lub dodatkową przezroczystą folią celofanową. Produkty w opakowania wyposażonych w euro zawieszkę oraz zamykanych na klej są eleganckie i bardzo dobrze prezentują się na wystawach, wieszakach i półkach sklepowych. Woreczki z euro zawieszką to de facto jeden z podstawowych sposobów pakowania produktów jednostkowych oraz wyrobów sprzedawanych w zestawach po kilka sztuk. Eurozawieszka bardzo dobrze sprawdza się w branży akcesoriów biurowych, branży zabawkarskiej, jak również niektórych gałęziach branży spożywczej.

Euro zawieszki wycinane wybijakiem pneumatycznym

Nasze torebki z euro zawieszką są wytrzymałe, a jednocześnie niedrogie. Jest to możliwe dzięki temu, że wycięcie euro zawieszki wykonujemy przy pomocy wbijaka pneumatycznego. Nie jest to dodatkowy, plastikowy element, który zwiększa cenę opakowania, jak ma to miejsce w niektórych produktach konkurencji. Kształt euro zawieszki jest uniwersalny, dzięki czemu torebka z euro zawieszką pasuje na wszystkie stojaki sklepowe.

Woreczki i torebki z eurozawieszką – Warszawa

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani torebkami z euro zawieszką lub chcielibyście dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i przygotują ofertę dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Torebki z eurozawieszką projektujemy i wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, dzięki czemu macie Państwo pewność, że woreczki będą odpowiedniego rozmiaru i nie rozerwą się pod ciężarem produktu. Naszą ofertę na woreczki i torebki z eurozawieszką kierujemy do przedsiębiorców z  Warszawy, jak i całego kraju. Zapraszamy do współpracy!