Torebki z euro zawieszką

Oferujemy torebki z euro zawieszką wykonywane z folii BOPP celofanowej 30/40 mikronów lub CPP 40-70 mik oraz torebki z dziurką (fi4, fi5). Istnieje możliwość usztywnienia torebki grubszym materiałem w kolorze. Takie wzmocnienie ma grubość ok. 110 mikronów. Aby zwiększyć wytrzymałość, opakowanie w części zawieszki usztywniamy folią perłową luba dodatkową przezroczystą folią celofanową. Produkty w opakowania wyposażonych w euro zawieszkę oraz zamykanych na klej są eleganckie i bardzo dobrze puentują się na wystawach, wieszakach i półkach sklepowych.

Euro zawieszki wycinane wybijakiem pneumatycznym

Nasze torebki z euro zawieszką są wytrzymałe, a jednocześnie niedrogie. Jest to możliwe dzięki temu, że wycięcie euro zawieszki wykonujemy przy pomocy wbijaka pneumatycznego. Nie jest to dodatkowy, plastikowy element, który zwiększa cenę opakowania, jak ma to miejsce w niektórych produktach konkurencji. Kształt euro zawieszki jest uniwersalny, dzięki czemu torebka z euro zawieszką pasuje na wszystkie stojaki sklepowe.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani torebkami z euro zawieszką lub chcielibyście dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i przygotują ofertę dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do współpracy!