Torebki foliowe z nadrukiem

Jesteśmy producentem torebek foliowych z nadrukiem. Doskonale wiemy, jak ważna jest personalizacja produktów i budowanie marki, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, umożliwiamy tworzenie dedykowanych opakowań. Ściśle współpracujemy z grafikami oraz drukarniami, co pozwala nam realizować projekty naszych Klientów. Druk folii oraz wykonanie polimerów zlecamy, ale dalsza część produkcji torebek foliowych z nadrukiem leży całkowicie po naszej stronie. Zajmujemy się również zgrzewaniem folii nadrukowanej dostarczonej przez klienta. Oferujemy torebki foliowe z nadrukiem tradycyjne i torebki z euro zawieszką.

Dlaczego wato wybrać torebki foliowe z nadrukiem?

Torebki foliowe z nadrukiem to doskonały sposób na niedrogie wypromowanie swojej firmy bądź produktu. Wystarczy umieścić na opakowaniu logo, slogan reklamowy lub inną ciekawą treść, aby mieć doskonałą reklamę. Produkty zapakowane w tego rodzaju opakowanie prezentują się atrakcyjnie i zwracają uwagę klientów. Torebki foliowe z nadrukiem wyróżniające się ciekawym wzornictwem i kolorystyką pozwalają niskim kosztem dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Opakowania z banerem

Opakowania z banerem sprawdzą się w wielu branżach – od spożywczej po dziecięcą, kosmetyczną czy produkcyjną. Baner umieszczony na tego typu foliowej torebce przyciąga wzrok i jest świetną reklamą przedsiębiorstwa, producenta oraz samego produktu. Często znajduje się na nim chwytliwy slogan, logo firmy czy charakterystyczna grafika promująca zapakowany detal. Można w nie pakować produkty, które będą układane na sklepowych półkach lub w koszach, a także te, które zawisną na poręczach do prezentacji w sklepie. Wówczas warto jest wybrać wariant torebki z zawieszką euro, gdyż pozwoli ona jeszcze lepiej wyeksponować produkt.

Zastosowanie opakowań foliowych z nadrukiem

Opakowania foliowe z nadrukiem znajdują zastosowanie do pakowania różnego rodzaju produktów. Spotka się je zarówno w sklepach spożywczych, z artykułami do domu, artykułami dziecięcymi, jak i marketach budowlanych. Opakowania foliowe z nadrukiem można stosować do pakowania między innymi:

  • biżuterii i artykułów do włosów,
  • kosmetyków,
  • śrubek, wkrętów i innych artykułów metalowych niewielkich rozmiarów,
  • zabawek,
  • artykułów szkolnych i papierniczych, jak kleje, cyrkle, zestawy geometryczne, mazaki czy kredki,
  • cukierków i słodyczy.

Zastosowanie opakowań foliowych z nadrukiem jest wszechstronne i zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni klienta. Jesteśmy w stanie wykonać i sprzedać torebki foliowe o szerokości już od 3,5 cm do nawet 75 cm wysokości. Tak szeroki zakres działań pozwala spersonalizować opakowanie do wymagań klienta i dostarczyć mu uniwersalny produkt.

Jako producent opakowań foliowych z nadrukiem gwarantujemy wysoką jakość produktów i konkurencyjne ceny. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. Chętnie odpowiemy na pytania i przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.