Eurozawieszki i ich rola w woreczkach foliowych

Rozmaite towary w różnych rozmiarach przechowywane są najczęściej w woreczkach foliowych. Eurozawieszki to praktyczne dodatki do woreczków. Dzięki nim produkty w sklepie można zawiesić na haczyku ekspozytora. Tak wyeksponowane przedmioty w przezroczystych woreczkach są doskonale widoczne i zabezpieczone przed zniszczeniem. Automatycznie przyciągają też wzrok klientów.

Woreczek z eurozawieszką – sposób na ładne wyeksponowanie towaru

Przezroczyste woreczki z eurozawieszką pozwalają estetycznie i wyraźnie wyeksponować zawartość, dlatego są powszechnie wykorzystywane w mniejszych sklepach i supermarketach. Towar zapakowany w woreczek i zawieszony za pomocą eurozawieszki jest doskonale widoczny dla klienta. Do takich woreczków w razie potrzeby można włożyć wkładkę usztywniającą lub wykonać na nim perforacje.

Produkowane u nas eurozawieszki są wytrzymałe, z usztywnieniem w kolorze białym lub perłowym. W połączeniu z woreczkami z wysokiej jakości folii tworzą estetyczne opakowanie, w którym można ładnie zaprezentować różne towary. Mogą to być np. zabawki, artykuły szkolne, kosmetyki i wiele innych przedmiotów o różnych rozmiarach i kształtach. Wymiary i rodzaj woreczka dopasowujemy do produktu klienta.

Skuteczne zabezpieczenie towaru przed czynnikami zewnętrznymi

Woreczki wykonane są z trwałej folii odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Towar zapakowany w woreczek z eurozawieszką jest dobrze wyeksponowany, a także zabezpieczony przed zniszczeniem. Przedmioty w woreczkach nie pokryją się kurzem, nawet jeśli będą długo wisiały na sklepowym ekspozytorze. Pozostaną również wolne od wilgoci.

Woreczki z eurozawieszką polecamy więc wszystkim producentom, którym zależy na skutecznej sprzedaży swoich towarów.

 

Wróć do bloga