Zgrzewanie folii

zgrzewanie foli WarszawaJako rodzinna firma z tradycjami, wiemy jak ważne jest zaufanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami. Przekłada się to na świadczenie jak najwyższej jakości usług i dopasowania oferty do Państwa potrzeb. Przez wiele lat istnienia na rynku poznaliśmy zasady, jakie obowiązują w branży, co pozwoliło nam udoskonalić metody produkcyjne i poszerzyć zakres działalności. Obecnie głównym filarem istnienia naszej firmy jest produkcja oraz zgrzewanie folii z zastosowaniem nowoczesnej technologii łączenia.

W swojej pracy wykorzystujemy wysokiej jakości, atestowane materiały, które zamawiamy od sprawdzonych dostawców. Do produkcji używamy między innymi folii propylenowej PP, polietylenowej PE oraz cast’u CPP. Oprócz doboru grubości folii i jej wielkości, doradzimy również w wyborze odpowiedniego zamknięcia, które sprawdzi się w przypadku pakowania określonych produktów. Dzięki posiadaniu odpowiednio wyposażonego parku maszynowego, wykonujemy również zgrzewanie folii na materiałach dostarczonych od klienta oraz opakowaniach z nadrukowaną grafiką. Jako niezależny producent, możemy zaoferować wykonanie:

  • opakowań z eurozawieszką i usztywnieniem lub innym wariantem zamknięcia
  • opakowań perforowanych
  • opakowań z naniesioną grafiką
  • opakowań, w których możemy zastosować zgrzewanie folii.

Zgrzewanie folii- usługi dodatkowe

Nasze produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością, dostosowaniem odpowiedniej grubości oraz rozmiaru torebki, dzięki czemu w efekcie otrzymają Państwo od nas w pełni spersonalizowane opakowania. Dodatkowe usługi, takie jak składanie i zgrzewanie folii wykonujemy w sposób precyzyjny i z zachowaniem ogólnej estetyki zgrzewu. Obróbce możemy poddać zarówno tworzywa na bazie polietylenu lub grubego PCV, jak i torebki foliowe z nadrukiem.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Przed rozpoczęciem pracy przeprowadzamy dokładne konsultacje z klientem, aby ustalić jego oczekiwania oraz w razie konieczności służyć fachowym doradztwem. Jeżeli chodzi o zasięg naszej działalności, nie jest to tylko Warszawa i najbliższe jej okolice. Zamówienia dostarczamy kurierem na terenie całego kraju i za granicę. Wiemy jak ważny dla każdego kontrahenta jest czas, dlatego zapewniamy ekspresowe terminy realizacji i satysfakcjonujące ceny.

Bez względu na to, jak duży jest nakład, czy chodzi o produkcję czy tylko zgrzewanie folii, z przyjemnością Państwa wysłuchamy i dobierzemy najlepsze rozwiązania, aby pokryły się z postawionymi oczekiwaniami. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą naszej firmy i podjęcia współpracy.