Torebki foliowe z nadrukiem

torebki foliowe z nadrukiem

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonej firmy, która wykonuje opakowania foliowe dostosowane do indywidualnych wymagań, jesteśmy do dyspozycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz użyciu wysokiej jakości materiałów produkcyjnych, nasze torebki foliowe z nadrukiem zyskały uznanie wśród dotychczasowych klientów, którzy chętnie korzystają ponownie z naszych usług. Każde zamówienie realizujemy w oparciu o wytyczne dotyczące pakowanych produktów oraz zapotrzebowanie klienta, aby torebki foliowe z nadrukiem sprostały oczekiwaniom.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów, co jest gwarancją trwałości i możliwości zastosowania do różnego typu komponentów. W procesie produkcyjnym najczęściej wykorzystujemy folię PP, PE oraz CPP z możliwością zastosowania dodatkowych elementów, takich jak eurozawieszka czy perłowe usztywnienie z dziurką. Posiadamy także nowoczesne urządzenia umożliwiające zgrzewanie folii z dostarczonych przez Państwa materiałów.

Torebki foliowe z nadrukiem – dlaczego warto nas wybrać?

Jako wieloletni producent opakowań foliowych, doskonale znamy branżę oraz wymagania stawiane przez rynek. Każde zamówienie realizujemy w oparciu o wcześniejsze konsultacje z klientem, aby móc dopasować parametry opakowania do konkretnego rodzaju produktów. Jeżeli macie Państwo wątpliwości, co do tego jakie opakowanie będzie najodpowiedniejsze- chętnie doradzimy. Oferujemy:

  • różnej grubości folie dostosowane do konkretnego typu torebki
  • różne rozmiary opakowań od 3,5 cm do 60 cm szerokości i 5 cm do 80 cm wysokości
  • wysokiej jakości folie z polipropylenu, polietylenu, celofanu lub cast’u
  • możliwości produkcyjne w nakładzie od 500 sztuk opakowań z klejem lub od 2000 sztuk opakowań z eurozawieszką.

Torebki foliowe z nadrukiem wykonujemy na zamówienie klientów indywidualnych lub instytucjonalnych, zapewniając przy tym szybkie terminy realizacji. W porozumieniu z Państwem dopracujemy każdy szczegół grafiki mającej się znaleźć na opakowaniu oraz dopasujemy najlepszy typ zamknięcia, aby było odpowiednie dla konkretnej klasy produktów. Nie jest dla nas też problemem miejsce dostarczenia zamówienia. Nieważne czy jest to Warszawa, zagranica czy niewielka miejscowość na drugim końcu Polski – nasz kurier dostarczy do Państwa gotowe opakowania na czas.

Przez wiele lat budowaliśmy pozycję naszej firmy na rynku i pracowaliśmy na zaufanie klientów, dlatego zdajemy sobie sprawę jak ważne jest indywidualne podejście. Podejmując z nami współpracę, zrobimy wszystko, aby zarówno cena jak i jakość otrzymanych towarów spełniły Państwa oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.